Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

21 01 2020 godz.13:00

Zamkowa Zimowa Kraina - oferta dla rodzin 11.01-23.02

Wyruszcie w podróż do krainy zimowych baśni i legend. Podczas aktywnej „podróży w czasie” dzieci i ich rodzice wędrują tajemniczymi piwnicami i salonami w poszukiwaniu zaginionego skarbu oraz magicznej Książęcej Skały. Bilety w sprzedaży!

 

Wyruszcie w  podróż  do  krainy zimowych baśni  i  legend.  Podczas  aktywnej,  edukacyjnej  „podróży  w  czasie”  dzieci i ich rodzice   wędrują tajemniczymi piwnicami i salonami oraz szukają zaginionego skarbu  i  magicznej  Książęcej  Skały.  Gry  i  zagadki, jakie młodzi turyści będą rozwiązywać podczas przejścia po Książu, poszerzają  ich  wiedzę  o zamku i jego mieszkańcach, rozwijają kreatywność i pozwalają odkryć potęgę wyobraźni. Zobaczcie jak Książ zamienia się w "Zamkową Zimową Krainę"  w trakcie naszego zwiedzanie dla rodzin z dziećmi. Przygotujcie się na niezwykłą i słodką przygodę, dzięki Mecenasowi zamku - ZPC Śnieżka ze Świebodzic. 
Oferta ważna podczas ferii od 11.01 – 23.02.2020.
Czas zwiedzania: 90 minut.

WEJŚCIA GRUP:
sb.-nd. 11:00 i 13:00
pn.-pt. 13:00

CENNIK:
Dziecko: 37 zł
Dorosły:29 zł
Grupowy: 35 zł

ZAKUP BILETÓW:
Bilety na Zimową Zamkową Krainę (w Wydarzeniach dla rodzin z dziećmi) można zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży zamku na stronie: www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub w kasach biletowych w godzinach ich otwarcia (godziny można sprawdzić tutaj) .

AWIZACJA GRUP ZORGANIZOWANYCH:
Grupy zorganizowane można zaawizować w Punkcie Obsługi Klienta
tel. 74 66 42 834
e-mail. zwiedzanie@ksiaz.walbrzych.pl

Zamkowa zimowa Kraina to usługa specjalna, dzieci poniżej 4 roku również muszą posiadać bilet ulgowy.