Strona główna

Książęcy
wypoczynek

Oferty
specjalne

Halloween dla rodzin z dziećmi

 

Nadchodzi najmroczniejsza noc w ciągu roku i nie warto siedzieć w domu, gdy wybije północ. To właśnie w Zamku Książ zbierają się wtedy wszystkie istoty paranormalne z okolicznych lasów, wzgórz i krain. Wejdźcie do tego upiornego po zmroku miejsca i wyruszcie wraz z nami na polowanie na duchy! Już 30 października odbędzie się edycja Halloween dla rodzin z dziećmi. Będzie strasznie? Będzie - tu duchy, stwory i upiory nocy kryją się w każdym zakamarku, a w tą mroczną niedzielę będzie ich tu szczególnie dużo. Zabierzemy Was tam, gdzie balibyście się wejść za dnia... To, co tam zobaczycie zostanie w Waszej pamięci na wieki!
Jeżeli wyjdziecie stąd cało, najmłodsi poszukiwacze przygód - nie wyjdziecie z pustymi rękami. Strach, który przeżyjecie na początku, osłodzimy pod koniec ;)
 
Zwiedzanie trwa ok. 90 minut, oczywiście wyruszycie z Waszym jedynym obrońcą - przewodnikiem (prosimy nie oddalać się od światła i od przewodnika ;) Halloween dla osób dorosłych  - odbędzie się w piątek i w niedzielę,29 oraz 31 października.
 
Propozycja dla rodzin z dziećmi w wieku 7-13 lat.
 
Dla osób, które po wydarzeniu chcą skorzystać z oferty Hotelu Książ przygotowaliśmy specjalną ofertę.


Pobyt 2-dniowy

Pakiet zawiera:

 • jeden nocleg ze śniadaniem
 • bilety na nocne zwiedzanie zamku z przewodnikiem - edycja specjalna "Halloween dla rodzin z dziećmi"

Ceny pakietu:

pokój cena
2-osobowy z dostawką (2 dorosłych +1 dziecko) 520 zł
3-osobowy (2 dorosłych + 1 dziecko) 500 zł
3-osobowy z dostawką (2 dorosłych + 2 dzieci) 620 zł
Suite 2-osobowy z dostawką (2 dorosłych +1 dziecko) 620 zł
Suite 2-osobowy z dostawką (2 dorosłych + 2 dziecko) 690 zł
Suite 3-osobowy (2 dorosłych + 1 dziecko) 690 zł
Apartament "Daisy" (2 dorosłych + 1 dziecko) 790 zł
Apartament "Książęcy" (2 dorosłych + 2 dzieci) 1220 zł
Apartament "Prezydencki" (2 dorosłych + 2 dzieci) 1320 zł
Dostawka dla 1 dziecka 120 zł
Dostawka dla 2 dzieci (sofa) 190 zł

Dodatkowe informacje o pakiecie:

 • śniadania w restauracji w godz. 7.00-10.30
 • w trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie w ciągu dnia miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie. Zobacz fragmenty regulaminu szczególnie dot. Nocnego Zwiedzania (Fragmenty regulaminu zwiedzania)
 • doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 11.00 w dniu wyjazdu
 • opłata poza pakietem: parking płatny, strzeżony, w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu: 15 zł za dobę
 • Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać Fakturę VAT za wykonaną usługę, prosimy poinformować o tym fakcie pracownika recepcji w momencie dokonywania rezerwacji
 • UWAGA! Z uwagi na ograniczenia, nakazy i zakazy wprowadzane w związku z wystąpieniem stanu epidemii w drodze rozporządzenia Rady Ministrów, zakres usług oferowanych przez hotel może podlegać ograniczeniom.

 

Warunki rezerwacji:

 • Prosimy o wpłatę 100 % wartości pakietu najpóźniej na 7 dni od dnia otrzymania potwierdzenia rezerwacji na podane poniżej konto bankowe:
  SANTANDER BANK O/WAŁBRZYCH NR 35 1500 1764 1217 6001 6040 0000
  Tytuł: Oferta Hotelu Książ z Nocnym Zwiedzaniem w dniu (proszę o wpisanie terminu)

  UWAGA! Prosimy o wcześniejsze sprawdzenie dostępności pokoi w Hotelu Książ - kontakt

 • Aby dokonać płatności Bonem Turystycznym należy przesłać na hotel@ksiaz.walbrzych.pl kod bonu, który otrzymali Państwo na e-mail w procesie rejestracji lub podać numer telefonicznie. Następnie należy podać 4-cyfrowy kod pin, który otrzymają Państwo w celu zatwierdzenia transakcji (wiadomość SMS)
 • Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać Fakturę VAT za wykonaną usługę, prosimy poinformować o tym fakcie pracownika recepcji w momencie dokonywania rezerwacji

 • UWAGA! Z uwagi na ograniczenia, nakazy i zakazy wprowadzane w związku z wystąpieniem stanu epidemii w drodze rozporządzenia Rady Ministrów, zakres usług oferowanych przez hotel może podlegać ograniczeniom.

Atrakcje w okolicy:

 

 

Kontakt
Recepcja Hotelu Książ

Hotel Książ

Recepcja jest czynna całodobowo

tel.: 74 66 43 890
tel.: 74 66 43 892

e-mail: hotel@ksiaz.walbrzych.pl

Adres Hotelu Książ
ul. Piastów Śląskich 1
58-306 Wałbrzych

Informujemy, że parking dla gości hotelowych znajduje się przy budynkach Hotelu Książ w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Książ. Zobacz mapę parkingów.