Ogrody
Światła

Ogrody światła zostaną ponownie otwarte w listopadzie 2020.
Po raz pierwszy w historii książańskie ogrody rozbłysną tysiącem świateł! Przez 5 miesięcy, od 8 listopada 2019 do 31 marca 2020 zamkowe tarasy będą mienić się od spektakularnych dekoracji świetlnych, które tchną życie w niezwykłą architekturę zamku. Z fontann popłyną strumienie świateł, na Tarasie Różanym wyrosną kwiaty, a Taras Zachodni zamieni się w Salę Balową, gdzie odbędzie się książęcy bal.
Dajcie się porwać magii „Ogrodów Świateł”!

Ceny biletów [tutaj]
Godziny otwarcia [tutaj]
Galeria zdjęć [tutaj]

Ceny
biletów

Bilet wstępu
bilet normalny – 20 zł
bilet ulgowy1 – 15 zł

Bilet wstępu ze zniżką
 (dla posiadaczy innego ważnego2 biletu na usługi zamkowe):
bilet normalny plus – 15 zł
bilet ulgowy1 plus – 10 zł

Dzieci do lat 4 – wstęp bezpłatny.

1Bilety ulgowe przysługują dzieciom od lat 4, uczniom szkół do lat 19 oraz studentom do 24 roku życia; opiekunom grup szkolnych, przedszkolnych, grup dzieci i młodzieży (1 opiekun grupy 10-cio osobowej wchodzi bezpłatnie); osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom; emerytom, rencistom i osobom powyżej 65 roku życia. Zakup biletu ulgowego jest uzależniony od uprzedniego okazania ważnego dokumentu uprawniającego do ulgiPiloci lub przewodnicy grupy zorganizowanej oraz dzieci do lat 4 mają wstęp wolny (nie dotyczy to grup zorganizowanych złożonych z dzieci oraz usług specjalnych np. Zamek po drugiej stronie lustra, Baśniowy Książ, Nocne zwiedzanie).

2Bilet na inną dowolną usługę zamkową musi być niezrealizowany w momencie zakupu biletu uprawniającego do zwiedzania Ogrodów Światła.

Godziny
Otwarcia

GODZINY OTWARCIA OGRODÓW ŚWIATŁA

niedziela 
od 18:00 do 20:00    
bilety można zakupić w całodobowej recepcji Hotelu Książ lub poprzez system online 

piątek - sobota
od 18:00 do 21:00   
 
bilety można zakupić w kasach biletowych otwartych do 20:15 lub poprzez system online

Zakup biletów jest możliwy w recepcji Hotelu Książ***, która znajduje się obok restauracji.

Zachęcamy do zakupu biletów online na bilety.ksiaz.walbrzych.pl. Bilety można okazać w wersji papierowej lub na ekranie urządzania elektronicznego.