Strona główna

Bieżące
wydarzenia

Szczegóły
wydarzenia

06 03 2020

Zamek na Obcasach - 6-8 marca 2020

Z okazji Dnia kobiet Książ stanie na...obcasach! 6 - 8 marca powstanie nowa trasa zwiedzania. Skandale, romanse, portrety kobiet- poznajcie "damską" stronę zamku. A po zmroku wejdźcie do królestwa "Krawawej Hrabiny".

 

Z okazji Dnia kobiet Zamek Książ stanie ... na obcasach! W dniach 6 - 8 marca, specjalnie z myślą o wszystkich wspaniałych Paniach, które swoją energią zmieniają świat stworzyliśmy specjalną ofertę zwiedzania "Zamek na obcasach". Posłuchajcie o skandalach, romansach na zamku oraz o portretach niezwykłych kobiet związanych z jego historią.  Oprowadzać będą panie przewodniczki, ale na zwiedzanie zapraszamy wszystkich. Zachęcamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn do poznania „damskiej” strony zamku. Dodatkowo Święto Kobiet będziemy celebrować prezentem dla pań, które otrzymają od nas tulipany.

Termin i godziny: 
8 marca - godz. 12:00
9 marca - godz. 11:00, godz. 13:00;
10 marca - godz. 11:00, godz. 13:00;

Ceny: 39 zł/ bilet normalny i 31 zł / bilet ulgowy  

Czas: 90 minut

Zakup biletów: zakupu biletów można dokonać poprzez internetowy system sprzedaży www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl oraz w kasach zamku w godzinach ich otwarcia. 

Dla spragnionych wrażeń mamy dodatkową propozycję - z okazji Nocy Kobiet wejdźcie do królestwa "Krwawej Hrabiny". Książ po zmroku zamieni się w transylwański zamek, a na tronie zasiądzie jego władczyni - więcej informacji tutaj

Niech Dzień Kobiet trwa jak najdłużej - skorzystajcie także z oferty Hotelu Książ. Ofertę hotelu możecie sprawdzić tutaj